Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

rating ve dorseler

5 posters
YazarMesaj
wurty

wurty

Şöhret : 0

rating ve dorseler Empty
MesajKonu: rating ve dorseler   rating ve dorseler EmptyÇarş. 9 Eyl. 2009 - 2:39

merakımı mazur görün ama amacım sadece bu oyunu biraz daha çözmek

biliyorsunuz ratinge göre dorse alınıyor 10 olunca 1000lbs 25 olunca 2500 lbs şeklinde
diyelim ki 100 olduk (yeni olduk ya ondan 100 diyorum) hemen dorseyi aldık yükü de sardık bastık gaza
o da nee bi sebepten cezayı yedik!
yediğimiz ceza önemli değil de rating otomatikman 1 puan düşecek yani 99 olacak. şimdi bu durumda dorse olayı nasıl işliyor olabilir?
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

rating ve dorseler Empty
MesajKonu: Geri: rating ve dorseler   rating ve dorseler EmptyÇarş. 9 Eyl. 2009 - 5:36

Benim tahminim, dorse aldıysan kalır, aynı şekilde taşımaya devam edersin ama dorse almadıysan, tekrar 100 olmadan alamazsın.
Misafir
Misafir
Anonymous

rating ve dorseler Empty
MesajKonu: Geri: rating ve dorseler   rating ve dorseler EmptyÇarş. 9 Eyl. 2009 - 5:55

dorseyi aldıysan sorun olmuyor benim başıma raiting 50 olduğunda gelmişti oradan biliyorum
wurty

wurty

Şöhret : 0

rating ve dorseler Empty
MesajKonu: Geri: rating ve dorseler   rating ve dorseler EmptyÇarş. 9 Eyl. 2009 - 14:23

Tecrübe eden olmuş ben de üzülüyordum deneme fırsatım olmadığı için.
Tecrübe eden olduysa mesele anlaşılmıştır.

Hayırlı kazançlı seferler
northwind

northwind

Şöhret : 10

rating ve dorseler Empty
MesajKonu: Geri: rating ve dorseler   rating ve dorseler EmptyÇarş. 9 Eyl. 2009 - 14:28

wurty bu yazışmalardan dorseyi alır almaz gazı kökleyeceğini mi anlıyorum acaba? afro
Yigit
Admin
Yigit

Şöhret : 21

rating ve dorseler Empty
MesajKonu: Geri: rating ve dorseler   rating ve dorseler EmptyÇarş. 9 Eyl. 2009 - 20:22

Ben Lowboy'u alayım tatamen kural ihlalleriyle gezmeyi düşünüyorum. Paraysa para var kardeşim. Maksimum yükleme yapıcam 50'lik yerde 100 basıcam. Herşeyi yapıcam Very Happy
caadas

caadas

Şöhret : 1

rating ve dorseler Empty
MesajKonu: Geri: rating ve dorseler   rating ve dorseler EmptyPerş. 10 Eyl. 2009 - 12:26

Alıntı :
Benim babam çok zengin. Çuvalla para döker, gene de alır Fıstığı. Alıcam eşşeği, vurucam kırbacı vurucam kırbacı!
Yigit
Admin
Yigit

Şöhret : 21

rating ve dorseler Empty
MesajKonu: Geri: rating ve dorseler   rating ve dorseler EmptyPerş. 10 Eyl. 2009 - 14:58

caadas demiş ki:
Alıntı :
Benim babam çok zengin. Çuvalla para döker, gene de alır Fıstığı. Alıcam eşşeği, vurucam kırbacı vurucam kırbacı!

Neyin alıntısı bu anlayamadım. Very Happy
caadas

caadas

Şöhret : 1

rating ve dorseler Empty
MesajKonu: Geri: rating ve dorseler   rating ve dorseler EmptyPerş. 10 Eyl. 2009 - 22:18

Sezercik'te (öksüzler) bizim Sezer'in eşeği açık arttırmayla satılıyodu. Taliplisi de Şişko Nuri. Smile İzlememiş olamazsın ya. Türk sinemasında fenomen. Smile
rating ve dorseler 171017434f
Resim: Bobiler.org
rating ve dorseler Monte

rating ve dorseler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Driver Rating (Şoför Puanı)