Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Trukz Türkçe İlk versiyon.

+4
Yigit
YaLoVaLi
GoldenRaider
serkanay
8 posters
YazarMesaj
serkanay

serkanay

Şöhret : 0

Trukz Türkçe İlk versiyon. Empty
MesajKonu: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyÇarş. 16 Eyl. 2009 - 22:48

Duyurular kısmına açmaya çalıştım ama haklarım yeterli değilmiş Admin duyurulara taşırsa süper olur.

TRUKZ TÜRKÇE için yapılması gerekenler:

1- Bilgisayarınıza Firefox 3 tarayıcınısını yükleyin: Firefox 3 'ü indirmek için Tıklayın...

2- Firefox 'unuza Greasemonkey eklentisini kurun: Greasemonkey 'i indirmek için Tıklayın...

3-Greasemonkey 'i kurduktan ve Firefox 'unuzu yeniden başlattıktan sonra
ekranın sağ alt
arafındaki "maymun kafası" Trukz Türkçe İlk versiyon. Gmonk-on-medium;init: işaretine sol tıklayarak
eklentiyi renkli (aktif) hale getirin.

4- Şimdi E-Script 'i yükleyebilirsiniz : E-Script 'i yüklemek için açılan sayfadı sağ üsttesli INSTALL butonuna basmanız yeterli. Buraya Tıklayın...(Firefoxta tıklayın internet explorerda işe yaramaz!!!)

Umarım beğenirsiniz. Şu an bolca eksiği düzeltmeye çalışıyorum bir an önce sizinde görmenizi istediğimden eksikleriyle yayınladım.
====================================================================================

Şu an ki özellikleri:
Oyunu Türkçeye çevirmeye çalışıyor Smile
Google reklemlarını kaldırıyor.

Eklenecek özellikler:

Türkçeleştirmeye devam edeceğim.
Tır hızı ile ilgili bir eklenti yapıyorum. Otomatik hız sınırı +5 yapacak.
1,94 fiyatlarda sizi uyaracak.

Eksikleri ve hataları bildirdiğinizde en kısa zamanda çözmeye çalışırım.Ayrıca extra bunu da çevir dediğiniz veya bu çeviri olmamış bu terimin yerine bu yazılmalıydı dediğiniz yerlerde geri dönüşlerinizi bekliyorum.

En son serkanay tarafından Perş. 17 Eyl. 2009 - 6:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyPerş. 17 Eyl. 2009 - 5:08

Süper, eline sağlık, eve gidince deneyeceğim Trukz Türkçe İlk versiyon. Icon_cheers
YaLoVaLi

YaLoVaLi

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyÇarş. 6 Ocak 2010 - 16:01

arkadaslar hala calısıo mu bu olay denicemde:)
GoldenRaider

GoldenRaider

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyPerş. 7 Ocak 2010 - 12:41

YaLoVaLi demiş ki:
arkadaslar hala calısıo mu bu olay denicemde:)

Ben kullanmıyorum ama kullanan vardı, dene bakalım, memnun kalırsan yaz.
Yigit
Admin
Yigit

Şöhret : 21

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyPerş. 7 Ocak 2010 - 15:31

Aslında ingilizce yüzünden yabancılık çeken arkadaşlara çok yardımı olur bu olay.
Priona

Priona

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyPerş. 11 Şub. 2010 - 22:08

İlgilenen olursa greasemonkey ile kullanılabilecek bir script'i kendime göre değiştirdim.

orjinal halinde, hava şartları ya da yol hız limitini 5 arttırıp aracın son hızına göre karar veriyordu, 11 fp'den sonra ilerletmiyor. orjinalin linki, http://userscripts.org/scripts/show/39994

benim eklediklerim, hava şartları hız sınırına 10, yol hız sınırına 5 ekleniyor ve daha az olan hız olarak ayarlanıyor,veya rotada geriye kalan yol sizin hızınızdan daha az ise en az 55 mph olabilecek şekilde hızı ayarlıyor. 3 haftadır kullanıyorum memnunum, isteyen olursa iletebilirim..
GoldenRaider

GoldenRaider

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyPerş. 11 Şub. 2010 - 22:43

Eline sağlık Priona, linki paylaşırsan seviniriz.
joricho

joricho

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyPerş. 11 Şub. 2010 - 23:03

Priona demiş ki:
İlgilenen olursa greasemonkey ile kullanılabilecek bir script'i kendime göre değiştirdim.

orjinal halinde, hava şartları ya da yol hız limitini 5 arttırıp aracın son hızına göre karar veriyordu, 11 fp'den sonra ilerletmiyor. orjinalin linki, http://userscripts.org/scripts/show/39994

benim eklediklerim, hava şartları hız sınırına 10, yol hız sınırına 5 ekleniyor ve daha az olan hız olarak ayarlanıyor,veya rotada geriye kalan yol sizin hızınızdan daha az ise en az 55 mph olabilecek şekilde hızı ayarlıyor. 3 haftadır kullanıyorum memnunum, isteyen olursa iletebilirim..

teşekkürler gerçekten güzeel..
Priona

Priona

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyCuma 12 Şub. 2010 - 5:28

http://userscripts.org/scripts/show/68742

buraya yükledim ama indirmeyi deneyecek vaktim olmadı... kullandıktan sonra geri dönüş yaparsanız değişiklikler yapabilirim.

ekleme: işteyken ve akşam eve gelince kontrol ettim bir sıkıntı yok gibi, güle güle kullanın.
Ephesus

Ephesus

Şöhret : 4

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptySalı 6 Tem. 2010 - 13:37

Priona demiş ki:
http://userscripts.org/scripts/show/68742

buraya yükledim ama indirmeyi deneyecek vaktim olmadı... kullandıktan sonra geri dönüş yaparsanız değişiklikler yapabilirim.

ekleme: işteyken ve akşam eve gelince kontrol ettim bir sıkıntı yok gibi, güle güle kullanın.

NERDEN kurucaz bunu bulamadım :S:S

Not: buldum Trukz Türkçe İlk versiyon. Icon_biggrin
Not2: Sanırsam çalışmıyor yada yanlış kurdum :/
TrigGa22

TrigGa22

MesajKonu: Geri: Trukz Türkçe İlk versiyon.   Trukz Türkçe İlk versiyon. EmptyPtsi 27 Eyl. 2010 - 21:07

Yigit55 demiş ki:
Aslında ingilizce yüzünden yabancılık çeken arkadaşlara çok yardımı olur bu olay.

aynen katıLıyoRum... bounce

Trukz Türkçe İlk versiyon.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trukz server problem
» TRUKZ kapanma duyurusu yaptı
» Trukz Türkçe Çeviri Yardım Başlığı
» Trukz kapalı...
» Trukz'da bakım