Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Turkz Twitter'da

4 posters
YazarMesaj
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

Turkz Twitter'da Empty
MesajKonu: Turkz Twitter'da   Turkz Twitter'da EmptyCuma 27 Kas. 2009 - 19:54

Rotaları Twitter'da yayınlamaya çalışacağız, twitter üyeliği olanlar abone olabilir, adres aşağıdadır:

https://twitter.com/turkzdrivers
Yigit
Admin
Yigit

Şöhret : 21

Turkz Twitter'da Empty
MesajKonu: Geri: Turkz Twitter'da   Turkz Twitter'da EmptyCuma 27 Kas. 2009 - 20:12

Ekledim. Smile
venedik

Şöhret : 3

Turkz Twitter'da Empty
MesajKonu: Geri: Turkz Twitter'da   Turkz Twitter'da EmptyCuma 27 Kas. 2009 - 20:37

hey yavrum hey Very Happy gttikçe ciddileşmeye başladı ortam artık takım elbiseyle tır kullandırtırsınız bize Very Happy şaka bir yana bu uygulamanın bize faydalarını merak ettim öğrenebilirmiyim
Yigit
Admin
Yigit

Turkz Twitter'da Empty
MesajKonu: Geri: Turkz Twitter'da   Turkz Twitter'da EmptyCuma 27 Kas. 2009 - 20:48

Uygulama farklı. Facebook gibi bir paykaşım sitesi fakat amaç ondan daha değişik. Burada sadece anlık yapılanlar paylaşılıyor öyle Birşeylerin Fan'ı olmak yok video paylaşmak yok , vs vs yok. Düzgün değişik bir site , takipçilerin var o takipçilerinin yolladıgı tüm mesajlar tüm üyelerin ekranlarında gözüküyor vede haberdar oluyor. Güzel bir uygulama ben mesela ntvmsnbc.com'u takibe aldım sürekli güncel haberler düşüyor. Smile

En son Yigit55 tarafından Cuma 27 Kas. 2009 - 20:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
venedik

Şöhret : 3

Turkz Twitter'da Empty
MesajKonu: Geri: Turkz Twitter'da   Turkz Twitter'da EmptyCuma 27 Kas. 2009 - 20:53

tamam sağol yiğit anlattığın için
Yigit
Admin
Yigit

Turkz Twitter'da Empty
MesajKonu: Geri: Turkz Twitter'da   Turkz Twitter'da EmptyCuma 27 Kas. 2009 - 20:57

Önemli değil ne demek. Sen biraz üye çek şu günlerde oyuna kafidir. Sıkışık durumdayız 2 ihale var sırada. Smile
caadas

caadas

Şöhret : 1

Turkz Twitter'da Empty
MesajKonu: Geri: Turkz Twitter'da   Turkz Twitter'da EmptyCuma 27 Kas. 2009 - 22:15

Hobaa bu niye benim aklıma gelmedi? Harika fikir. Hemen bir tüyo vereyim, Twitter yerine FriendFeed hesabı açarsanız hem resim ekleyebilirsiniz hem de yine Twitter'daki arkadaşlarınızı FriendFeed üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca FriendFeed'de Twitter gibi 140 karakterlik mesaj sınırlaması da yok. Eğer Twitter hesabınız varsa FriendFeed ana sayfasından sol üst köşedeki Twitter logosuna tıkladığınızda kayıtsız kuyutsuz FriendFeed hesabınız oluşuyor. Hiç bir form doldurmuyorsunuz.

Ama yine de ben Twitter tercih ediyorum o ayrı. Smile
Yigit
Admin
Yigit

Turkz Twitter'da Empty
MesajKonu: Geri: Turkz Twitter'da   Turkz Twitter'da EmptyCuma 27 Kas. 2009 - 22:21

140 karakterden fazla ne yazıyorsun kutucuğa Very Happy
caadas

caadas

Şöhret : 1

Turkz Twitter'da Empty
MesajKonu: Geri: Turkz Twitter'da   Turkz Twitter'da EmptyCuma 27 Kas. 2009 - 22:33

Ne bileyim hani bazen kelimeler yetmez ya, hani keşke 5 karakter hakkım daha olsaydı dersiniz. Hani hangi harfi feda etsem de anlaşılırlığı bozmasam diye kasarsınız. işte öylee bir şeeey. Smile

Turkz Twitter'da
1 sayfadaki 1 sayfası