Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bildiğin sözlük!

4 posters
YazarMesaj
elmayiyen

elmayiyen

Şöhret : 0

bildiğin sözlük! Empty
MesajKonu: bildiğin sözlük!   bildiğin sözlük! EmptySalı 29 Ara. 2009 - 19:36

Efendim merhabalar,
CB Radio'da da belirttiğim gibi sözlük açmış bulunmaktayım. Mizahtan, eğlenceye, gündelik olaylardan, futbola, arabalara kısacası hayata dair herşeye itinaden paylaşalım bir sinerji yaratalım diyiverdim. Henüz resmi açılışını yapmamış durumdayız. Hali hazırda olan teaser ve ambiyans reklam çalışmalarımız 1 hafta sonra başlayacak bu müddet içerisinde gelecek çaylak yazar adayları için bol bol başlık ve entry girmemiz gerekiyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Smile
Ayrıca Trukz ve Turkz ile ilgili başlık ve entry girmek hepimizin yararına olacaktır diye düşündüm. Güzel bir babyboom yapabiliriz 1-2 ay içerisinde Smile
Teşekkürler!

http://www.bildiginsozluk.com
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

bildiğin sözlük! Empty
MesajKonu: Geri: bildiğin sözlük!   bildiğin sözlük! EmptySalı 29 Ara. 2009 - 20:53

Hayırlı uğurlu olsun, ömrü uzun olsun bildiğin sözlük! Icon_wink
Biraz daha özgün şeyler üzerinde çalışmalar da var mı?
venedik

Şöhret : 3

bildiğin sözlük! Empty
MesajKonu: Geri: bildiğin sözlük!   bildiğin sözlük! EmptySalı 29 Ara. 2009 - 21:00

hayırlı olsun kardeş inşallah daha büyük projelerinin ön ayağı olur Very Happy
elmayiyen

elmayiyen

Şöhret : 0

bildiğin sözlük! Empty
MesajKonu: Geri: bildiğin sözlük!   bildiğin sözlük! EmptySalı 29 Ara. 2009 - 21:32

Teşekkür ettim Smile
Sözlük konsepti baya yaygın olmasına rağmen kendi özgünlüğünü de kendisinin yaratacağına inanıyorum bildiğinsözlük'ün.
Boşuna halkla ilişkiler ve reklamcılık okumuyorum diyerek ukalalık yapayım biraz Razz
caadas

caadas

Şöhret : 1

bildiğin sözlük! Empty
MesajKonu: Geri: bildiğin sözlük!   bildiğin sözlük! EmptyÇarş. 30 Ara. 2009 - 12:19

İçeriği nasıl planladın bilmiyorum ama bence zuxxi gibi bir site tasarlasan o sitenin sırtı yere gelmez. Senelerdir yeri doldurulamadı ve hala özlemle anılıyor. Bence sıradan sözlük konsepti yerine olmayanı yapmak daha fazla başarı getirir. Hem bir boşluğu doldurmuş olursun hem de sözlük altyapısına benzer bir mantık üzerine oturtursun.

CB'de yazmıştım, tekrar hayırlı olsun diyeyim. Uzun ömürlü olması dileğiyle.
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

bildiğin sözlük! Empty
MesajKonu: Geri: bildiğin sözlük!   bildiğin sözlük! EmptyÇarş. 30 Ara. 2009 - 12:29

Zuxxi nasıl bir şey? anılıyor demişsin, yok mu artı? bu değil mi zuxxi.com ??
caadas

caadas

Şöhret : 1

bildiğin sözlük! Empty
MesajKonu: Geri: bildiğin sözlük!   bildiğin sözlük! EmptyÇarş. 30 Ara. 2009 - 16:03

Evet, verdiğin adres doğrudur. Daha önce ziyaret etmediysen özellikle geyiks bölümünde biraz dolaşınca ne tarz bir içeriğe sahip olduğunu anlarsın. Bugünkü sözlük konseptinin atası diyebliriz. Ekşi'den önce bu vardı. Ancak artık ölü bir site. Sanıyorum 2001 gibi kapanmıştı. Bir daha da öylesi gelmedi. Neyse ki adres hala yerinde duruyor. Bir ara hepten tası tarağı toplamışlardı da tüm yazılanlar uçmuştu.

bildiğin sözlük!
1 sayfadaki 1 sayfası