Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

maaş!!!!

3 posters
YazarMesaj
venedik

Şöhret : 3

maaş!!!! Empty
MesajKonu: maaş!!!!   maaş!!!! EmptySalı 19 Ocak 2010 - 17:28

arkadaşlar bende bu oyunda uzun zamandır aranızdayım başlığı görüp korkmayın Very Happy ben maaş istemiyorum Very Happy oyuna yeni başlamış arkadaşlarımıza böyle bir güzelli yapsak 10 dr ye kadar bence güzel olur beğeninize sunarım bu konuyu ve bizim için güzel bir reklam olur bence haftada 800 dolar civarı iyidir siz ne düşünüyorsunuz bunu active inactive durumuna göre ayarlıyabiliriz tabii 1 2 şartla verilecek olan bir para olmalı görüşlerinizi bekliyorum
Yigit
Admin
Yigit

Şöhret : 21

maaş!!!! Empty
MesajKonu: Geri: maaş!!!!   maaş!!!! EmptySalı 19 Ocak 2010 - 19:04

Şirket tarafından üyelerine para verilmiyor(verilemiyor). Bunu İndirim olarak yazdıysan o ayrı
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

maaş!!!! Empty
MesajKonu: Geri: maaş!!!!   maaş!!!! EmptySalı 19 Ocak 2010 - 19:11

Belirli bir miktar olarak üyeye para gönderme şeklinde maaş verilmiyor oyunda. Sistem şu şekilde: ücret (member wage) olarak bir % belirleniyor oyuncu için. Bu değer %1 ile %10 arasında. Üye, belirlediğiniz yüzde kadar şirketin gelirinden pay alıyor.

Buna gerek yok bence, daha onarim ve yakit indirimlerimizi devreye sokmadık, şirket biraz daha büyüdükten sonra yavaş yavaş bunları artıracağız.
venedik

Şöhret : 3

maaş!!!! Empty
MesajKonu: Geri: maaş!!!!   maaş!!!! EmptySalı 19 Ocak 2010 - 20:07

benim ki sadece bir düşünceydi ama 10 dr ye gelene kadar bişeyler yapıp oyuna bağlamamız lazım sonrası zaten geliyor ama 10 dr ye kadar problem adam sıkılıp bırakıyor ama şirketten pay alma işi yaş olmaz öle bişey sayın ceo siz bilirsiniz ama en kötüsünden daha önce oluşturduğum listeye bakarak ordan tırları geliştirip bi kaç yeni tır daha ekleyip ordan seçenlere bir güzellik yapabiliriz bölece hem yolda arıza yapıp kalan arkadaşlar azalır hem dr kaybı azalır hemde insanlar oyunda sıkılıp gitmezler oyundan bir kaç araştırmayla bu listeyi hazırlayabilirim istiyorsan
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

maaş!!!! Empty
MesajKonu: Geri: maaş!!!!   maaş!!!! EmptyÇarş. 20 Ocak 2010 - 7:00

Yok, şu anda böyle bir maaş sistemi düşünmüyoruz. İndirimlere öncelik vereceğiz ki yardım anlamında zaten aynı etkiyi yapacaktır.

maaş!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası