Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

airrivals ucak pvp mmporg oyunu

3 posters
YazarMesaj
wurty

wurty

Şöhret : 0

airrivals ucak pvp mmporg oyunu Empty
MesajKonu: airrivals ucak pvp mmporg oyunu   airrivals ucak pvp mmporg oyunu EmptyPerş. 27 Mayıs 2010 - 16:54

airrivals nam -ı diğer ACE
global yani dünya üzerinde aceonline olarak bilinir.
http://ace.subagemes.com oyunun dünya üzerinde genel adresi.Gameforge4d çıkardığı bir oyun.
her ülkede serverları var. bizim Türkiyede 2 serverı var. www.airrivals.org oyunun genel web sitesi. oyun biraz büyük bir oyun. Ana dosyası 1.5 gB patchleri ile 2 GB ı buluyoo.
ben türkiyede PHOENIX serverındayım. ismim aynı wurtyyy ve wurtym 2 tane hesabım var.

Oyun çok oyunculu mmporg türü bi oyun. uçaklara hakin ediyorsunuz silahlarınız var, savaş alanlarınız ve haritalarınız var ve kapışıyorsunuz.
Oyun ücretsiz hiçbir ücret ödemeden üye olup hesap açıyorsunuz dosyayı indirip oyunu kuruyorsunuz ve oynuyorsunuz. ama oyunda başarı elde edebilmek için geminize bazı parçaları almanız /yükseltmeniz gerek. Bu da maaalesef kredi denilen şey ile para harcamaya yönlendiriyoo. Tıplı bizim oyundaki purchase items gibi parçalar var, ama bu items leri alabilmek için reel/gerçek para almak lazım. tabi bizdeki gibi oyun içi para da mevcut. kredi alıp oyun içi paraya dönüştürenler var. onlarla oyun parası ile gerçekte para itemlerini takas edebiliyorsunuz.

velhasıl silkroad metin2 knigght türü oyunlara benzeyen bir tür oyun. www.airrivals.org adresinden ayrıntılarını görebilirsiniz.

Bu arada ufak bi hatırlatma oyun kesinlikle simulatör değil. eğer simulatör arıyorsanız microsoft flight simulatör oynayın. şimdi aklıma glemiyor ama benzer simülatör oyunları da vardı. Eve gidince bakarım isimlerine yazarım yine buraya.
Bu oyun kesinlikle simulatör değil. mmporg türü bir oyun MMPORG ( Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) yani çok oyunculu online rol yapma oyunu.
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

MesajKonu: Geri: airrivals ucak pvp mmporg oyunu   airrivals ucak pvp mmporg oyunu EmptyPerş. 27 Mayıs 2010 - 18:09

Teşekkürler Wurty.

Bu tip oyunlarda canımı sıkan şey, gerçek para harcatmaya teşvik etmesi. Gerçek para ile oyunda avantaj sağlanabiliyor, bu da pek adaletli değil. Parayı veren düdüğü çalar hesabı... O yüzden bunlardan uzak durmaya çalışıyorum.
wurty

wurty

Şöhret : 0

MesajKonu: Geri: airrivals ucak pvp mmporg oyunu   airrivals ucak pvp mmporg oyunu EmptyPerş. 27 Mayıs 2010 - 22:03

evet maalesef öyle bende gerçek para ile oynanan oyunları istemiyorum/tasvip edip onaylamıyorum.
ama eğlence sektörü işte parası olmayanın işi olmuyoo...
hele ki bazı oyunlar sadece para, para yoksa oyunda yok.
Yapacak bi şey yok netice de bu oyunu yapanlar ticari firmalar ve bu işten para kazanmak birincil amaçları...
inş. trukz.com oyun içi reklamlar ile idare etmeyi becerir.
Yoksa oyundaki iyi tırların gerçek para ile alındığını, araca daha çok değer veren itemlerin para ile alındığını düşünmek bile istemiyorum. hele ihale almak için gerçek paranın geçerli olduğunu.... ( oooooo My god ' ım) airrivals ucak pvp mmporg oyunu Icon_biggrin
Ephesus

Ephesus

Şöhret : 4

MesajKonu: Geri: airrivals ucak pvp mmporg oyunu   airrivals ucak pvp mmporg oyunu EmptyC.tesi 3 Tem. 2010 - 12:52

Ace online oynayabilirsiniz bunun yerine aynisi fakat daha kolay versiyonu Smile oynamistim bir aralar guzel oyun fakat bir sure sonra yapicak birsey kalmiyor...

airrivals ucak pvp mmporg oyunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» flash uçak oyunu
» eJahan.com: Text tabanlı politik, askeri, ekonomik simülasyon oyunu