Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yardım edermisiniz

3 posters
YazarMesaj
babakonda63

babakonda63

Şöhret : 0

yardım edermisiniz Empty
MesajKonu: yardım edermisiniz   yardım edermisiniz EmptyPerş. 24 Haz. 2010 - 14:46

arkadaşlar ben oyuna yeni başladım oyunda haulindeki ve etsdeki gibi araç kulanamıyormuyuz yoksa surekli bole cps'denmi kulanıyoruz yardım ederseniz sevinirim
(yani tırı gorerek kullanamıyormuyuz)
venedik

Şöhret : 3

yardım edermisiniz Empty
MesajKonu: Geri: yardım edermisiniz   yardım edermisiniz EmptyPerş. 24 Haz. 2010 - 16:56

Oyun online bir oyun ets haulindeki gibi aracı kullanamazsın
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

yardım edermisiniz Empty
MesajKonu: Geri: yardım edermisiniz   yardım edermisiniz EmptyPerş. 24 Haz. 2010 - 19:01

Web tabanlı bir simülasyon olduğu için, gerçek anlamda kulanmıyorsun aslında. Ama rota belirleme, kargo alma gibi seçimler yapıp kar yapmaya çalışıyorsun, bunu yaparken hava koşulları, trafik kuralları, kamyonun arızası, benzini vb derken bir çok şeyle uğraşıyorsun gerçek hayatta olduğu gibi.

Oyun içi sana mesaj yolladım. Oradan bizim şirkete başvurmak için "Request to join"e tıklaman gerekli. Görüşmek üzere...

yardım edermisiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trukz Türkçe Çeviri Yardım Başlığı