Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler

+4
northwind
GoldenRaider
Yigit
venedik
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
venedik

Şöhret : 3

bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler Empty
MesajKonu: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:04

arkadaşlar bu sayfaya bugüne kadar kullandığınız ve en çok beğendiğiniz arabaları yazarsanız ben de bunlardan bi liste oluşturup yeni gelen arkadaşlarımıza sunabilirim bi nevi top 10 aracımızı oluşturcaz böylece hem şirketimiz daha hızlı büyüycek hem de yeni gelen arkadaşlarımızın arabalarla ilgili sıkıntılardan dolayı oyundan kopmasını bir nebze engellemeye çalışıcaz.
Yigit
Admin
Yigit

Şöhret : 21

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:09

Bence yeni gelenlerin sorunları sadece oyundaki parasızlıktan doğan araç sıkıntıları değil. Söylediğiniz iyi bir yöntem olabilir fakat öncelikle oyuna bağlamamız oyunu anlatmamız gerekiyor. Çünkü yeni gelen arkadaş oyuna katılıyor şehri seçiyor aracını alıyor birde bakıyorki oyun web tabanlı ne bir araç sürebiliyorsun nede haz alabiliyorsun. Ardında hemen oyunu bırakıyor. Öncelikle buna bir çare getirmemiz gerekiyor bence. Gerisi araç olarak fasa fiso.

Fakat düşünceni destekliyorum.Uygulamaya koyulabilir bence. Smile
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:13

Güzel bir çalışma olur, hatta biraz daha ilerleterek, tahmini kazancı da hesap ederek, hangi DR'da hangi araç, parça ve dorseyi almanın uygun olduğunu gösteren bir liste oluşturabiliriz.
venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:14

saol kardeş bn şirketimiz için elimden geleni yapıyorum bana detek olursaniz çok sewinirim
Yigit
Admin
Yigit

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:20

Yeni arkadaşlara daima ihtiyacımız var Smile
venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:21

öle kardeş ya evet bugüne kadar elinize aldığınız ve gerçekten iş görür gerek yük kapasitesi gerek arızasıyla ceb doldurur dediğiniz tırlar hangileri
Yigit
Admin
Yigit

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:25

Alt seviyeler için ilk ve en önemli tavsiyem su anda sizinde kullnadıgınız Kenworth. Ondan sonra ise Scania R470 topline.
venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:28

alt sewiyeler için bnmde en büyük önerim bnim şu an kullandığım 97 kenwort tek kelimeyle mükemmel bir tır
Yigit
Admin
Yigit

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:30

Onun adını bu foruma altın harflerle yazmak gerekiyor. jocolor
venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:32

ben top 10 listesinde kenwort u şu an bile görür gibiyim listenin göz bbeği olarak
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptySalı 9 Haz. 2009 - 21:56

2010 kenwort u listeye koysunlar şimdi alırım bi dakika bile düşünmeden o benim için vaz geçilmez bir araç ve bütün yeni üyelere tavsiyemdir
northwind

northwind

Şöhret : 10

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 6:56

Yiğit yazmasaydı ben yazacaktım, Kenworth ve ardından Scania R470,
2010 Scania R620 eklenmeseydi hala kullanıyor olurdum büyük ihtimalle, bu iki çekici Top10'u hakediyor fazlasıyla,
bir de değinmeden edemeyeceğim, konu başlığındaki "arabalar" lafı hak verirsinizki oyunla çelişmiş, "...en sağlam çekiciler" olabilir, küçük bir hatırlatma, Wink
venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 7:26

tır şoförünün arabasıda bunlar kardeş napalım:D biz alıştık babamızdan duymaya araba araba diye o yüzden ama haklısın
venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 7:31

bide arkadaşlar beğendiğiniz arabalar yazılmış olsa bile yazın çünkü ben en çok + yı alan arabaları koycam bi liste oluşturdum ve her çekiciyi beğenen için bir + koyuyorum sistemimiz bu o yüzden beğendiğiniz arabaları yazın bide bu sistem yei gelen arkadaşlarımız için uygulnadığından daha düşük modellerden başlamasında fayda var bunudagöz önüne alın
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 7:40

venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 13:36

forumdaki konuşmalardan ve burdan edindiğim bilgilerle ilk 3 ü oluşturdum arkadaşlar 1.başlangıç tırı olarak freightlier flb 2.1989 volvo wıa64t geçiş tırımız ve 3. numara hepimizin göz bebeği kenwort w900 bu liste izice nasıl
Yigit
Admin
Yigit

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 14:25

İlk çekici olarak Freightlier yerine volvo olmalı. Oda iyi aractır fakat Volvo dahada iyidir. ilk başlangıçta volvo alabilmek içinde hiçbir araç almadan bankadan hemen kredi alınırsa Volvo alınabilir. Smile Fakat şunuda eklemek istiyorum. bugune kadar 2010 Daf 2010 Volvo'da kullnadım Scania gibisi yok arkadaşlar. Şimdiye kadar 3 sefer yaptım Allah'a şükür 0 arıza. Volvo ve Daf'ı ilk seferinde arıza çıkarttığı için sevmemiştim. Daha sonrada devamı gelmişti. Smile Yani Listenin en sonunada Scania R620 topline yazılmalı. Smile
caadas

caadas

Şöhret : 1

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 14:27

1997 Kenwort W900
2007 Scania R470 Topline
2009 Sisu C600
Yigit
Admin
Yigit

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 14:32

caadas demiş ki:
1997 Kenwort W900
2007 Scania R470 Topline
2009 Sisu C600

Bu üçlüde Süper üçlüdür. Her ne kadar Sisu kullanmasamda Caadas'ın şikayetçi olduğunu hiç duymadım. Smile
venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 15:28

arkadaslar 1 gundur yaklasşık uğraşıyorum ve bir liste yaptım bütün günüm bu listeyi hazırlamakla geçti şimdi beğeninize sunucam ve beraber son şekillendirmeleri yapıcaz
1)freaghtlier flb
2)1989 volvo wıa64t
3)kenwort w900
4)1998 daf cf
5)2000 volvo fh16
6)2002daf xf
7)2005 mercedes-benz actros
8)2007 scania r470 topline
9)2009 sisu c600
10)2010 volvo fh 16
arkadaşlar henüz yei başlayan arkadaşlarımızın kredi çekmeyi bilmediğini göz önüne alarak yapılan sıralama budur
Yigit
Admin
Yigit

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 15:35

Bence volvo fh16'yı listeden çıkartalım. Onun yerine R620 dah iyi olur. sorunlu araçlardan fh 16'da. ayrıca R470'ten sonra da Man tga eklenmeli süper ve arızası olmayan araçlardandır.
venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 15:38

ben bu listeyi hazırlarken hepinizin kullandığı tırları göz önüne aldım sonra hangi tıra daha ii yorumlar gelmiş ona baktım man tga bnmde aklımdan geçti ama fazla bi yorum yapılmağıdı için koymadım ztn bu hataları düzeltmek için burda bu liste bn sizden daha ii bilemm ki bana söliyceksiniz bnde deişikliği yapcam
Yigit
Admin
Yigit

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 15:45

Man'ı ben kısa bir süre de olsa kullandıgım için söyledim. Gerçekten güzel araçtır.
project42

project42

Şöhret : 0

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 15:56

Aslında oyunu iyi anlamaları için biraz karıştırmak gerekiyor

bu arada türkçe destek olması şart ben kendi imkanlarımla eklenti şeklinde yapmıştım hatta dh resim atmıştım ama sonra vazgeçtim scratch
venedik

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 17:20

yeni listemiz şöle
9)man tga 2008
10)scania r620
başka fikri olan var mı

bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki