Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler

+4
northwind
GoldenRaider
Yigit
venedik
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
SkyLine

SkyLine

Şöhret : 0

bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler - Sayfa 2 EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 17:32

Oyuna başlarken bankadan kredi çekerek 1989 Volvo WIA64T direk bu araçla başlanabilir.
caadas

caadas

Şöhret : 1

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler - Sayfa 2 EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 17:46

project42 demiş ki:
Aslında oyunu iyi anlamaları için biraz karıştırmak gerekiyor

bu arada türkçe destek olması şart ben kendi imkanlarımla eklenti şeklinde yapmıştım hatta dh resim atmıştım ama sonra vazgeçtim scratch

Onu ben sormuş muydum sana? Nasıl yaptığını, nasıl orjinal siteyle değiştirdiğini merak ediyordum. Ama yeri burası değil tabi.

Bu arada eskiden Cahit, hep 2009 Daf XF kullanırdı. Hatta eskidikçe overhaul yapardı. Smile Herhalde sorunsuz bir makinadır.
project42

project42

Şöhret : 0

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler - Sayfa 2 EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 19:06

Özelden msn atarsan vereyim yolunu sana caadas

venedik

Şöhret : 3

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler - Sayfa 2 EmptyÇarş. 10 Haz. 2009 - 21:25

bu listeye bi itirazı olan yok gördüğüm kadarıyla ben 2 gün daha bekliyip sonra caadas a suncam bu listeyi oda tmm derse liste yürürlüğe gircek
Mertall

Mertall

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler - Sayfa 2 EmptyC.tesi 13 Haz. 2009 - 21:19

ben 2009 Daf XF de eklensin derim gayet sağlam çıktı aldığımdan bugüne 28000 mil yaptım 1 en fazla 2 kez arıza verdi problemsizdir arıza durumlarında kondisyon %80lere kadar düşse bile %100 kondisyonda 110 mph yapılabildiğinden kaza durumunda max. hızı 90nın altına inmiyor buda tamir ettirmeden yola devam etme imkanı sağlıyor
caadas

caadas

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Haz. 2009 - 14:37

Benim 2010 daf'da arıza çıkarmıyor artık. İlk başlarda biraz üzdü ama uzun süredir kararlı gidiyor.
venedik

Şöhret : 3

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler - Sayfa 2 EmptyPaz 14 Haz. 2009 - 18:17

motoru açılmıştır kardeş daha iii olur inş
caadas

caadas

MesajKonu: Geri: bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler   bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler - Sayfa 2 EmptyPtsi 15 Haz. 2009 - 0:43

Hee ben de öyle düşünüyorum Smile Aman nazar değmesin.

bugüne kadar kullandığınız en sağlam çekiciler
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2