Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yeni Forum Hakkında

5 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Şöhret : 0

Yeni Forum Hakkında Empty
MesajKonu: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyCuma 17 Nis. 2009 - 20:57

ilk mesaj Very Happy Suspect

En son Admin tarafından C.tesi 18 Nis. 2009 - 14:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://turkz.yetkin-forum.com
caadas

caadas

Şöhret : 1

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyCuma 17 Nis. 2009 - 22:41

Ses kontrol Smile

Reply düğmesini bulmak biraz zor oldu Smile
Admin
Admin
Admin

Şöhret : 0

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyC.tesi 18 Nis. 2009 - 7:42

Bazı butonlar ingilizce olarak duruyor maalesef, kurcalıyorum hala, belki çözerim Very Happy

Edit: Tüm butonlar türkçeye çevirildi. Cool
https://turkz.yetkin-forum.com
GoldenRaider

GoldenRaider

Şöhret : 31

MesajKonu: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyC.tesi 18 Nis. 2009 - 8:13

Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir mevcut forumumuzu yeni bir platforma taşımaya çalışıyorum. Bu forumdaki avantajlarımız şunlar olacak:

1) Reklam yok (Ancak 1 ay sonra çıkıyor)
2) Türkçe (bazı yerler ingilizce)
3) Yönetimi daha kolay
4) Cok kolay özelleştirilebilir
5) Daha sıcak ve eğlenceli uygulamalar var.

Bu forumla ilgili düşüncelerinizi buraya yazarsanız sevinirim. Beğenilirse önemli konuları buraya taşıyacağım. Ne dersiniz, bu foruma geçelim mi ?

En son GoldenRaider tarafından Salı 19 Mayıs 2009 - 13:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyC.tesi 18 Nis. 2009 - 9:10

ben sahsen beyendim bu forumu türkçe olması hoşuma gitti Twisted Evil
caadas

caadas

Şöhret : 1

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyC.tesi 18 Nis. 2009 - 15:06

Admin demiş ki:
Bazı butonlar ingilizce olarak duruyor maalesef, kurcalıyorum hala, belki çözerim Very Happy

Edit: Tüm butonlar türkçeye çevirildi. Cool
Yok ben gerçekten yerini bulamamıştım. Her mesajın yanında quote varken normal cevap düğmesi olmayınca bakındım durdum. Böyle bir şey yapılabilir mi bilmiyorum ama baya alışkanlık olmuş.
GoldenRaider

GoldenRaider

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyC.tesi 18 Nis. 2009 - 15:16

aşağıya "hızlı cevap" bölmesini açtım, tıklamaya gerek kalmadı Wink
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyC.tesi 18 Nis. 2009 - 15:53

ben bu forumu baya sevmeye başladım ya Laughing
Sanal Bellek

Sanal Bellek

Şöhret : 2

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyPaz 19 Nis. 2009 - 6:18

İhale yönetim odasına normal üyeler giremiyor. Yeni yönetimin ilk icraatlarından biriydi orayı şeffaflaştırmak. Bilginize...

Ek: Filo üyesi grubu normalde varsayılan seçili olarak düşünüldü sanırım ama sistem yeni üyeleri otomatik üye yapmıyor. Ya kalkmalı ya da otomatik olarak foruma yeni üye olan herkes oraya üye olmalı.
Yigit
Admin
Yigit

Şöhret : 21

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyPaz 19 Nis. 2009 - 7:11

Merhaba Arkadaslar Bende Araniza yeni katiliyorum. Adım Yiğit.

Oyunda Yeniyim Hicbirsey bilmiyorum. Yardimlarinizi Esirgemeyin Benden. Smile

Herkese iyi oyunlar diliyorum. Very Happy
GoldenRaider

GoldenRaider

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyPaz 19 Nis. 2009 - 9:26

Sanal Bellek demiş ki:
İhale yönetim odasına normal üyeler giremiyor. Yeni yönetimin ilk icraatlarından biriydi orayı şeffaflaştırmak. Bilginize...

Ek: Filo üyesi grubu normalde varsayılan seçili olarak düşünüldü sanırım ama sistem yeni üyeleri otomatik üye yapmıyor. Ya kalkmalı ya da otomatik olarak foruma yeni üye olan herkes oraya üye olmalı.

Merhaba,
yeni üye olan herkesin ihale odasını görmemesi gerekiyor, yeni üyelerin filo üyesi olup olmadığını bilemeyiz, sonradan değiştirmek gerekiyor, ben takip edeceğim merak etmeyin Wink yetkilerinizi tanımladım, artık görebilirsiniz.
Katılımınız için teşekkürler, sanırım beğendiniz, tüm filoya duyuru yapacağım artık.
Sanal Bellek

Sanal Bellek

Şöhret : 2

MesajKonu: Geri: Yeni Forum Hakkında   Yeni Forum Hakkında EmptyPaz 19 Nis. 2009 - 11:16

GoldenRaider demiş ki:
Sanal Bellek demiş ki:

Merhaba,
yeni üye olan herkesin ihale odasını görmemesi gerekiyor, yeni üyelerin filo üyesi olup olmadığını bilemeyiz, sonradan değiştirmek gerekiyor, ben takip edeceğim merak etmeyin Wink yetkilerinizi tanımladım, artık görebilirsiniz.
Katılımınız için teşekkürler, sanırım beğendiniz, tüm filoya duyuru yapacağım artık.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni Forum Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» forum tasarımı hakkında istek
» Euro Truck Simulator hakkında...
» Yeni Tırları nereden görebilirim?
» Yeni yılınız kutlu olsun
» sirketin avantajlari?? cb radyo? ve rota hakkinda sorular